პაციენტთა საყურადღებოდ! გაითვალისწინეთ, რომ საკონსულტაციო განრიგში პერიოდულად შედის ცვლილებები. ამიტომ, თქვენთვის სასურველი კონსულტაციის დროის საბოლოოდ შესათანხმებლად დაუკავშირდით ჩაფიძის გულის ცენტრის საინფორმაციო სამსახურს:

ტელ: (საინფორმაციო, 24 სთ) 2 402 322
რეგისტრატურა: 2 402 317
მიმღები/ამბულატორია: 2 402 308
ელ-ფოსტა: office@ecc.ge
Facebook: Chapidzis Centri
Skype:Chapidze Center



კარდიოლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა
 ნინა ჟვანია
 ყოველდღე,
ოთხშაბათის გარდა
 09:30 - 17:30




 ვახტანგ ჭუმბურიძე
 ყოველდღე
 09:30 - 17:30

 პავლე მაჭავარიანი
ყოველდღე
09:30 - 17:30

 ლიანა რიგვავა
 ყოველდღე
 10:00 -17:30

 

 დავით იოსელიანი
 ორშ-ოთხშ-პარასკ.
 16:00 - 17:30

 





 თამარ გორგილაძე
 ყოველდღე
09:30 - 17:30

 ნონა დოლიძე
 ყოველდღე
 09:30 - 17:30
 პრევენცია-რეაბილიტაციის დეპარტამენტი, მე-3 სართ.
 მანანა შევარდნაძე
 ყოველდღე
 09:30 - 17:30

ელენე შენგელია
ყოველდღე
15:00 - 17:30

თამარ სუხიაშვილი

ყოველდღე
 

09:30 - 17:30

 09:30 - 17:30




ბავშვთა კარდიოლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

  მედ. აკად. დოქტ. გიორგი დგებუაძე

შაბათი 

10:00 - 15:00





კარდიოქირურგი / ანგიოქირურგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა
 ანგიოქირურგები:




 ზაზა ლაზარაშვილი

 09:30-17:30
წინასწარი შეთანხმებით ოფის-მენეჯერთან

 პიტერ ტოლენარი

 09:30-17:30
წინასწარი შეთანხმებით
 ზვიად ბახუტაშვილი

 09:30-17:30

წინასწარი შეთანხმებით

 

 

ეკა საყვარელიძე

ყოველდღე
11:00-17:30


მანანა შევარდნაძე
 

ყოველდღე
09:30 - 17:30


ქირურგი - მორიგე გამოძახებით
ყოველდღე
09:30 - 17:30

ქირურგიული დეპარტამენტის ექიმები (კარდიოლოგები)

 

შაბათი
10:00-15:00
 მხოლოდ წინასწარ ჩაწერილი და ე.წ. ”პრივატ”-პაციენტები




პულმონოლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

  თამაზ მაღლაკელიძე
 


11:00-17:00
 წინასწარ შეთანხმებით




ანგიოლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 
გიორგი საბაშვილი
 

ორშაბათი, ოთხშაბათი, ხუთშაბათი
 09:30 - 17:30





რითმოლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა
 კახა ეცადაშვილი

 ორშაბათი - პარასკევი

 10:00 - 17:30

 ოთხშაბათი

წინასწარი შეთანხმებით

 ნიკა ქურიძე

 ორშაბათი-პარასკევი

წინასწარი შეთანხმებით

სამშაბათი-ხუთშაბათი

 16:00-17:30

ოთხშაბათი

 09:00-17:30

 




თერაპევტი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 მიხეილ წვერავა
 ყოველდღე
 15.00-17.00





ნევროლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 კახაბერ ახვლედიანი
 ყოველდღე
 15:00 - 18:00





ენდოკრინოლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა
 მედეა ამაშუკელი

 ყოველდღე

 ხუთშაბათი

 

10:00-17:30

14:00-17:00

 






გასტროენტეროლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა
 ლელა ჭანკვეტაძე
2-4-8-10-12-16-18-22-24

 აგვისტო

 09:30 - 17:30

 განრიგი გადაამოწმეთ

საინფორმაციო სამსახურში





რევმატოლოგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 
თეა ლობჟანიძე

 

ყოველდღე

 09:30 - 15:30

 მე-3 სართ.





ალერგოლოგი

ექიმის სახელი, გვარი

დღეები

საათები

შენიშვნა

 
  დიმიტრი ბეზარაშვილი
 

 ოთხშაბათი

  09:30 - 14:00

 შესაძლებელია გამოძახება ყოველდღე





საკონსულტაციო (შაბათ - კვირას - მორიგე ექიმი)

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

ქებაძე ნატალია

იოსელიანი დავითი 

ქებაძე ნატალია

ქავთარაძე თინათინი

 

 

 06.08.2016

 13.08 2016

20.08.2016

27.08.2016

 

 

 10:00-15:00
 დააზუსტეთ საინფორმაციო განყოფილებაში

 




კლინიკური კვლევები

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა
 ვახტანგ ჭუმბურიძე

 
ყოველდღე
 

 09:30 - 17:30





ეკგ (შაბათ-კვირას - მორიგე ექთანი)

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 

ასანიშვილი ანა

ასანიშვილი ანა

ასლამაზიშვილი ნინო

ასლამაზიშვილი ნინო

 

06.08.2016

13.08.2016

20.08.2016

27.08.2016

 

შაბათი - 10:00-15:00

 (შაბათი - მორიგე ექთანი)




სტრეს-ეკგ ტესტირება

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 დავით იოსელიანი

 ყოველდღე
 09:30 - 17:30

 
 ნატალია ქებაძე

 ყოველდღე
 09:30 - 17:30





24-საათიანი ეკგ (ჰოლტერ) მონიტორინგი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 
 ელენე შენგელია (წნევა)

 ლელა კოპალეიშვილი (ჰოლტერი)
 

 ყოველდღე
 09:30 - 17:30





ექოკარდიოსკოპია / სტრეს-ექოსკოპია

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა
 გერა ლომთათიძე

 ყოველდღე   

 

 09:30-17:30  

 ლია რიგვავა

 

 ყოველდღე
 09.30-14.30

 თეა კავთიაშვილი

 (სტრეს-ექოსკოპია)

ყოველდღე
09:30-17:30





ექოსკოპია (მუცლის ღრუს, ფარისებრი ჯირკვლის, სისხლძარღვების დუპლექს-სკანირება)

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 ბესო ჯაშიაშვილი, ნია ჭანტურია

 ყოველდღე
 09:30 - 17:30





რენტგენი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

დავით ვარდიაშვილი, მარინე კვაჭაძე
 ყოველდღე
 09:30 - 17:30





ენდოსკოპია

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა
 ლელა ჭანკვეტაძე

2-4-8-10-12-16-18-22-24
აგვისტო

 09:30-17:30

 

 





მხარ-გოჯის ინდექსი

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 
 ნატალია ქებაძე

 ყოველდღე
 09:30 - 17:30





სპირომეტრია

ექიმის სახელი, გვარი
დღეები
საათები
შენიშვნა

 
ლელა ჭანკვეტაძე

ქეთევან გაბუნია

 
 

 2-6-8-10-14-16-20-22-24-28-30 აგვისტო

 1-3-7-9-13-15-17-21-23-27-29 აგვისტო

 09:30 - 17:30